Kurumsal

Bir sonraki projeniz için mükemmel bir seçim

Max Bilişim YazılımDonanımGüvenlik Alanında Yanınızda

Max Bilişim, işletmenizin ihtiyacı olan tüm çözümleri size sunar. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek. Yazılım, Donanım, Güvenlik, Network, Otomasyon çözümlerimizle bir tık uzağınızdayız.

MİSYONUMUZ

Max Bilişim, kaliteli hizmeti, dürüst ticaret ahlakı, bilgili ve tecrübeli ekibi ile ‘müşteri memnuniyeti’ ilkesini kendisine prensip edinmiştir. Çalışanları ve müşteriyle olan ilişkilerinde alışveriş yaptığı tüm kurum, kuruluş ve kişilerle dost olmayı, satış öncesi ve sonrası hizmetlerini üst düzeyde tutmayı kendisine hedef olarak belirlemiştir. Her projede, tüm aşamaları hassasiyetle planlayan Max Bilişim, iş geliştirme konusunda bütün aşamaları düzenli bir şekilde takip etmektedir.

FAALİYETLERİMİZ

Max Bilişim 2003 yılında Diyarbakır’da kuruldu. Kurulduğu günden bu güne teknolojinin takipçisi olmuştur. Son yıllarda da bir yandan Yazılım sektöründe faaliyet yürütürken, diğer taraftan Güvenlik Ürünleri, Network kurulumu, Firewall kurulumu, Otomatik Geçiş Sistemleri, Veri kurtarma işlemleri gibi faaliyetlerini sürdürmektedir. Son 5 yıl içerisinde yaptığı projelerle sektörün her alanında öncü firmalardan biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Sektörde üstlendiği tüm projeleri başarı ile tamamlayan firmamız halen aynı ofiste hizmetlerine devam etmektedir.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

Dürüst ticaret ahlakı, satış sonrası hizmette aksaklık yaşatmayan, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir yapıya sahibiz. Müşterilerimizin sorunlarla karşılaşmasını istememekle birlikte çözüme odaklı bir altyapı benimseyerek, sunacağımız hizmetlerin kesintiye uğramaması için düzenli bir şekilde çalışıyoruz. Bizi tercih eden müşterilerimizin memnuniyeti bizim için ön plandadır.
0
+
Mutlu Müşteri
0
Yıllık Tecrübe

Biz Kimiz?

Max Bilgisayar, kaliteli hizmeti, dürüst ticaret ahlakı, bilgili ve tecrübeli ekibi ile ‘müşteri memnuniyeti’ ilkesini kendisine prensip edinmiştir. Çalışanları ve müşteriyle olan ilişkilerinde alışveriş yaptığı tüm kurum, kuruluş ve kişilerle dost olmayı, satış öncesi ve sonrası hizmetlerini üst düzeyde tutmayı kendisine hedef olarak belirlemiştir. Her projede, tüm aşamaları hassasiyetle planlayan Max Bilgisayar, iş geliştirme konusunda bütün aşamaları düzenli bir şekilde takip etmektedir.