SonicWall

Bir sonraki projeniz için mükemmel bir seçim

Max Bilişim Güvenlik Alanında da Yanınızda

Güvenliğiniz Önceliğimiz

Max Bilişim, işletmenizin ihtiyacı olan tüm çözümleri size sunar. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek. Güvenlik Duvarı (Firewall) çözümlerimizle bir tık uzağınızdayız.

SONICWALL İLE GÜVENDESİNİZ

Dünya genelinde teknolojinin gelişimiyle birlikte internet üzerinden gelen siber saldırılar her geçen gün hem yaygınlaşıyor, hem de giderek karmaşık hale geliyor. Şifreli saldırılar, fidye yazılımları gibi saldırılar, sadece firmaların güvenlik yapısını vurmakla kalmıyor, ayrıca firmaların ismini ve güvenilirliğini de zedeliyor.

Bu saldırılara karşı Max Bilgisayar geçmiş yıllardan gelen tecrübesini, 1991 yılından bu yana tüm dünyada, 15 yılı aşkın süredir Türkiye’de siber güvenlik alanında faaliyet gösteren SonicWall Siber Güvenlik çözümleri ile birleştirdi. Bölgede geçmiş tecrübeleriyle ve verdiği hizmetlerle tanınan Max Bilgisayar başta kamu kurumları olmak üzere birçok kurumun uçtan uca güvenliğini sağlıyor.

Max Bilgisayar bu tip yeni saldırıların önümüzdeki yıllarda daha hızlı bir şekilde artacağını belirtirken, uçtan uca tüm güvenlik çözümlerini, müşterilerine hızlı ve güvenilir bir şekilde sağlamaya devam edeceğini belirtiyor.

SONİCWALL İLE BAŞARILI BİR İŞ ORTAKLIĞINA İMZA ATILDI

SonicWall ile başarılı bir iş ortaklığına imza atan Max Bilgisayar, bu sürecin güven ve tecrübeye dayalı olmasının önemini vurgulayarak, önümüzdeki dönemlerde de SonicWall ile birlikte bir çok önemli kurumun güvenliğini sağlayarak büyük projelere imza atması bekleniyor.

SİBER SALDIRILAR FİRMALARI MİLYAR DOLARLIK ZARARLARA İTTİ

SonicWall 2020 Siber Güvenlik Raporuna göre, birçok kurum müşterilerini bu saldırılar nedeniyle kaybetti. Şifreli ataklar nedeniyle müşteri ve proje bilgilerine ulaşılamaması, bu bilgilerin dışarı sızması, rakip firmaların bu bilgilere erişebilmesi ve bu projeleri kaybetmeleri, saldırıya uğrayan firmalar da geri dönülemez zararlara yol açtı. Çok sayıda firma büyük miktarlarda fidye ödemek zorunda kaldı. Tüm dünyadaki toplam fidye isteme maliyeti 2020 yılında 170 milyar dolar olarak tahmin ediliyor.

MİSYONUMUZ

Max Bilişim, kaliteli hizmeti, dürüst ticaret ahlakı, bilgili ve tecrübeli ekibi ile ‘müşteri memnuniyeti’ ilkesini kendisine prensip edinmiştir. Çalışanları ve müşteriyle olan ilişkilerinde alışveriş yaptığı tüm kurum, kuruluş ve kişilerle dost olmayı, satış öncesi ve sonrası hizmetlerini üst düzeyde tutmayı kendisine hedef olarak belirlemiştir. Her projede, tüm aşamaları hassasiyetle planlayan Max Bilişim, iş geliştirme konusunda bütün aşamaları düzenli bir şekilde takip etmektedir.

FAALİYETLERİMİZ

Max Bilişim 2003 yılında Diyarbakır’da kuruldu. Kurulduğu günden bu güne teknolojinin takipçisi olmuştur. Son yıllarda da bir yandan Yazılım sektöründe faaliyet yürütürken, diğer taraftan Güvenlik Ürünleri, Network kurulumu, Firewall kurulumu, Otomatik Geçiş Sistemleri, Veri kurtarma işlemleri gibi faaliyetlerini sürdürmektedir. Son 5 yıl içerisinde yaptığı projelerle sektörün her alanında öncü firmalardan biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Sektörde üstlendiği tüm projeleri başarı ile tamamlayan firmamız halen aynı ofiste hizmetlerine devam etmektedir.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

Dürüst ticaret ahlakı, satış sonrası hizmette aksaklık yaşatmayan, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir yapıya sahibiz. Müşterilerimizin sorunlarla karşılaşmasını istememekle birlikte çözüme odaklı bir altyapı benimseyerek, sunacağımız hizmetlerin kesintiye uğramaması için düzenli bir şekilde çalışıyoruz. Bizi tercih eden müşterilerimizin memnuniyeti bizim için ön plandadır.
0
+
Mutlu Müşteri
0
Yıllık Tecrübe

Biz Kimiz?

Max Bilgisayar, kaliteli hizmeti, dürüst ticaret ahlakı, bilgili ve tecrübeli ekibi ile ‘müşteri memnuniyeti’ ilkesini kendisine prensip edinmiştir. Çalışanları ve müşteriyle olan ilişkilerinde alışveriş yaptığı tüm kurum, kuruluş ve kişilerle dost olmayı, satış öncesi ve sonrası hizmetlerini üst düzeyde tutmayı kendisine hedef olarak belirlemiştir. Her projede, tüm aşamaları hassasiyetle planlayan Max Bilgisayar, iş geliştirme konusunda bütün aşamaları düzenli bir şekilde takip etmektedir.