Vega Yazılım

Biz her zaman yanınızdayız

Restaurant Sektörü

Restaurant, Kafe , Bar , Fastfood, Otoyol Dinlenme Tesisleri, Catering, Pastaneler firmaları için sektöre özel çözümler

Giyim Sektörü

Konfeksiyon & Hazır Giyim, Tuhafiyeciler vb. firmalar için sektörünüze özel çözümler.

Gıda Sektörü

Manavlar, Pastaneler, Kuruyemiş & Aktarlar, Market & Şarküteri , İht. Mad. Dağıtıcıları için çözümler

E-Devlet

E-Fatura, E-Arşiv- E-Defter için her türlü kolaylığı sağlayan E-Devlet çözümleri

Elektronik Sektörü

Elektronik, GSM ve Beyaz Eşya satan firmalar için sektörel çözümler

Muhasebe

Muhasebe, Mail Müşavir ve Yeminli Mail Müşavirlik büroları için çözümler

Diğer Sektörler

Tarım & Hayvancılık,Saat & Aksesuar, Kozmetik, Ev tekstil & Züccaciye, Kitap Kırtasiye & Yayın Evi , İnşaat ve Yapı Store

Kurumsal Profil

Türkiye genelinde istikrarlı bir altyapı gelişimi sergileyerek bugün 300’ ü aşkın uzman dinamik kadrolu çözüm ortaklığı çerçevesinde ürünlerin satış ve pazarlamasının, paralel olarak da ürünlerin eğitim, destek ve danışmanlık hizmetlerinin arkasında bulunmaktadır. Ülkemizin önde gelen yazılım firması VegaGrup Yazılım, bilgi birikimi ile güvenilir, yenilikçi ve özgün çözümler geliştirir. Ürünlerini; Çözüm Ortakları ve Yetkili Satıcıları ile pazarlar, uygulama, eğitim ve destek hizmetlerini sunar. Planlı ve kararlı uygulamaları, ürün pazar payını artırmış, markalaşmasını sağlamıştır. IT Sektörünün lider firmalarından VegaGrup Yazılım hizmetlerini, Toplam kaliteden ödün vermeden sunar.

Kalite Politikası

Şirketimiz amaçları ve Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilmek için; Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uymayı, Kalite Yönetim Sistemini sürekli iyileştirmeyi, hiçbir koşulda hizmet kalitesinden ödün vermemeyi, tüm riskleri kontrol altına almayı, çalışanlarımızın sürekli gelişimini ve memnuniyetini sağlamayı, müşteri şikayetlerini etkili bir şekilde ele alarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı taahhüt eder.

Bilgi Güvenliği Politikası

Şirketimiz Bilgi Güvenliği Yönetim Sisteminin sürekli gelişimini sağlamak amacıyla; kabul edilebilir seviyenin üzerinden bulunan tüm varlıklar için gerekli kontrolleri uygulamayı, bilgi güvenliği süreçlerinin performanslarını ölçmeyi, bu verilerden hedefler üretmeyi, alt yapı, çalışma ortamı, donanım, yazılım ve yatırımlarıyla bilginin gizliliği, bütünlüğü ve erişimine ilişkin riskleri belirlemeyi ve en aza indirgemeyi, müşterilerimizin bilgilerinin güvenliğini yasal şartlara uygun olarak karşılamayı taahhüt eder.